Loading

Ödül Altyapısı

Müşteri odaklı stratejiler geliştiren ve veriyi zekaya, marka için karlılığa ve sadık müşteriye dönüştüren Jarvis Atölye, kurumunuz için hazırladığı oyunlaştırma kurguları için gerekli ödül altyapısını kurma ve yönetme işini de üstleniyor.

Marka-müşteri ilişkisinin ne kadar hassas ve bir o kadar kıymetli olduğunu çok iyi biliyoruz. Bunun için öncelikle markanızı ve müşterilerini analiz edip, ardından ne tür bir oyunlaştırmanın şirketinize değer katacağına odaklanıyoruz. Karar alma sürecinde hem teknik hem de psikolojik verilerden faydalanarak, oyunlaştırma tasarımımızı esnek ve dinamik bir şekilde uygulayabileceğimiz oyun altyapısını hızla hayata geçirmek için çalışıyoruz. Kurduğumuz oyun altyapısıyla müşterilerin marka ile daha çok zaman geçirmesini, marka aidiyeti kurulmasını ve müşterilerin hayatlarına dokunabilmeyi hedefliyoruz. Söz konusu altyapı tasarımını sonuçlandırmadan önce de hem sizi hem de müşterilerinizi dinliyor ve beklentilerinizi net olarak analiz ediyoruz. Sahip olduğumuz veri odaklı tutumu süreç içinde devam ettiriyor ve bu sayede canlı bir ödül altyapısı ve puan sistemine hayat veriyoruz.

İşimiz , müşteri verisini bir sanatçı gibi işleyebilmek ve öngörü oluşturmak ile başlıyor. Oyunlaştırma ve motivasyon kurguları ise programın tasarımını oluşturuyor . Biz de elde ettiğimiz veriyi analiz ederek öngörüye dönüştürüyor ve oyunlaştırma tasarımını yapmakla kalmıyor, kurulan sistemde heyecanın yakalanması, süreklilik esası, aynı motivasyonla devam etmesi için ödül altyapısı ve ödüllendirme sistemini de kendi kurguladığımız sisteme en uygun şekilde hayata geçiriyoruz. Ödül altyapısını, sistemin yaşam döngüsü, kullanıcıların ihtiyaçlarını gözönünde tutarak iş ortaklarımızla birlikte çalışarak uygun markaların uygun ürünleri ile oluşturuyoruz.

Şirketiniz için titizlikle kurgulanmış, esnek ve güçlü oyun altyapısını en kısa sürede kurarak, marka değerinizi sürekli iyileştirmenizi sağlıyoruz. Dilerseniz mevcut oyun altyapısı ve ödüllendirme sisteminizin optimizasyonu ve geliştirilmesini veya yeniden tasarlanmasını da sağlıyoruz. Üstelik oyunlaştırma kurgusundan en yüksek verimi almanız için altyapınızı farklı entegrasyonlarla güçlendiriyor ve motivasyonunun veriye dönüşümünü hızlandırıyoruz.

Oyunlaştırma tasarımınız ne kadar iyi olursa olsun, onu aynı kalitede uygulayacak bir altyapıya sahip olmadığınız sürece kanatlarınız eksik demektir. Jarvis Atölye olarak size hem teorik ve hem de pratik anlamda yardımcı olmaya hazırız. Eğer oyunlaştırma altyapısı kurmak veya sadece bu konuda bizimle tanışmak istiyorsanız hemen bize ulaşabilir ve randevu talep edebilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Bizi Arayın